Про компанію

Сучасний бізнес неможливий без перевезень вантажів. Наша компанія допоможе здійснити Ваші ділові плани. Ми впорядкуємо різноманітні транспортні потоки що йдуть через Україну, здійснимо транспортування вантажів з максимальною вигодою для Вас і в мінімальні терміни.

Назва нашої компанії - "РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК" - укладає в собі енергію руху і надійність. Більше 90% перевезень на даний момент ми виконуємо за допомогою автомобільного транспорту. Значна частина виконуваних нами автоперевезень здійснюється за рахунок використання власного рухомого складу.

Наша компанія має можливість відвантажувати вантажі по всій території України і здійснювати їх перевалку в Одеському та Іллічівському портах.

Основні принципи, яких дотримується "РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК" - це гнучкість, оперативність і, зрозуміло, індивідуальний підхід до кожного клієнта нашої компанії, його потребам і вимогам. Ми займаємо лідируючі позиції на ринку автомобільних перевезень, а також послуг з сертифікації та перевалки зернових.

Ми завжди прагнемо повністю задовольнити потреби клієнта, впроваджуємо інноваційні рішення, дотримуємося політики гнучкого управління і постійно підвищуємо професійний рівень співробітників.

"РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК" запрошує до ділової співпраці власників зернових вантажів, зернотрейдерів, а також експедиторські компанії інших країн, які зацікавлені в надійному експедиторі, що працює на території України.

(048) 785 13 13