kolosТОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК» запрошує до ділової співпраці виробників зернової продукції всіх форм власності. Наша компанія динамічно розвиває свій зернотрейдерський напрямок.

ТОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК» займається торгівлею зерновими, олійними, бобовими культурами, а також має можливість транспортувати вантажі автомобільним транспортом і залізничними вагонами по всій території України і здійснювати їх перевалку в Одеському, Чорноморському і Миколаївському портах.

Значна частина виконуваних нами залізничних перевезень здійснюється за рахунок використання власного рухомого складу.

sertifОдним з напрямків діяльності нашої компанії є надання послуг з організації оформлення сертифікаційних документів:

  • ветеринарних сертифікатів при переміщенні фуражної групи зернових, зернобобових, олійних культур по території України автомобільним і ж / д транспортом;
  • фітосанітарних документів на різні види вантажів, що вивозяться на експорт.

Саратское КХП

Елеваторний комплекс ТОВ «Саратський КХП» надає повний спектр послуг із закупівлі, доставці, доробки та зберіганні зернових і олійних культур фермерам, сільськогосподарським підприємствам і комерційним структурам.

Ми допомагаємо нашим партнерам довести зерно до товарних кондицій і зберегти його якісні показники протягом тривалого часу. Завдяки елеваторній інфраструктурі наші клієнти мають можливість тримати зерно до сприятливої ринкової ситуації і продавати його за вигідною ціною.

Також ми допомагаємо нашим клієнтам реалізувати зерно. Елеватор має договори про закупівлю зернових, зернобобових та олійних культур з усіма найбільшими трейдерами України. Забезпечуємо доставку зернових, зернобобових та олійних культур на елеватор, для фермерів які не мають власного автотранспорту.

elevator

 

ТОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК» надає послуги з перевалки зернових культур.

Ми раді запропонувати Вам наші транспортно-експедиторські послуги, що включають:

  • експедирування зернових вантажів в контейнерах;
  • перевалка зернових вантажів через Іллічівський порт за прямим варіантом Вагон-Судно.

 

 

railwaywagonОдним з ключових напрямків діяльності компанії ТОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК» є експедирування зернових, зернобобових, олійних культур, а також продуктів їх переробки залізничним транспортом по території України і країнам СНД.

Компанія ТОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК» забезпечує обслуговування на найвищому рівні, завжди дбаючи про якість послуг, що надаються.

Фахівці ТОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК» чітко проаналізують умови перевезення вантажів, запропонують найповніший набір послуг і нададуть калькуляцію витрат. Завдяки цьому, залізничні перевезення з нашою компанією завжди надійні, зручні і в строк.

Автомобильные перевозкиТОВ «Райдо Транс Логістік» запрошує Вас скористатися послугами нашого логістичного комплексу. Автомобільні перевезення експортних та імпортних вантажів здійснюються як за допомогою особистого автомобільного транспорту, так і за допомогою надійних регіональних перевізників. Це дозволяє здійснювати доставку практично будь-якого вантажу за прийнятними розцінками і з мінімальним терміном доставки.

Ми надаємо транспортно-експедиторські послуги на території морських портів України, міст і областей. Маємо можливість запропонувати найбільш оптимальні рішення з перевезення вантажів і забезпечення стабільності і якості виконання взятих на себе зобов'язань.

(048) 785 13 13

Заявка на перевезення