Торгівля зерновими, бобовими та олійними культурами

kolosТОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК» запрошує до ділової співпраці виробників зернової продукції всіх форм власності. Наша компанія динамічно розвиває свій зернотрейдерський напрямок.

ТОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК» займається торгівлею зерновими, олійними, бобовими культурами, а також має можливість транспортувати вантажі автомобільним транспортом і залізничними вагонами по всій території України і здійснювати їх перевалку в Одеському, Чорноморському і Миколаївському портах.

Значна частина виконуваних нами залізничних перевезень здійснюється за рахунок використання власного рухомого складу.

Закупівля зернових, олійних, бобових та інших культур здійснюється на умовах СРТ порти Одеси, Чорноморська, Миколаєва, а також на умовах самовивозу зі складів продавця або елеваторів по всім областям України.

Наша команда - це колектив, що складається з професіоналів в логістиці, менеджерів з пошуку і закупівлі товарів, експерти у визначенні якості продукції і продавці, які знають внутрішній ринок. Досвідчені фахівці завжди з задоволенням запропонують Вам конкурентні ціни на Вашу продукцію.

ТОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК» зарекомендувала себе як надійний бізнес партнер в питаннях своєчасних розрахунків, зручних для продавця, а також при укладанні валютних контрактів з виробниками зернової продукції.

ТОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК» - це надійність, якість, оперативність при продажу Вашого зерна.

 

Контакти:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

(048) 785 13 13

Заявка на перевезення