Елеватор

Саратское КХП

Елеваторний комплекс ТОВ «Саратський КХП» надає повний спектр послуг із закупівлі, доставці, доробки та зберіганні зернових і олійних культур фермерам, сільськогосподарським підприємствам і комерційним структурам.

Ми допомагаємо нашим партнерам довести зерно до товарних кондицій і зберегти його якісні показники протягом тривалого часу. Завдяки елеваторній інфраструктурі наші клієнти мають можливість тримати зерно до сприятливої ринкової ситуації і продавати його за вигідною ціною.

Також ми допомагаємо нашим клієнтам реалізувати зерно. Елеватор має договори про закупівлю зернових, зернобобових та олійних культур з усіма найбільшими трейдерами України. Забезпечуємо доставку зернових, зернобобових та олійних культур на елеватор, для фермерів які не мають власного автотранспорту.

Лабораторія елеваторного комплексу сертифікована і забезпечує повний спектр досліджень якості зернових, зернобобових та олійних культур, протягом всього часу зберігання і на момент прийняття.

Близькість до портів, дозволяє здійснювати завантаження в судно по «прямим варіантом» вагон-судно, що значно знижує вартість перевалки в порівнянні портовими елеваторами.

 

 

 Характеристики

           Зберігання:Транспорт:
  Силоси – 100 000 т Автотранспорт:
  Підлогові склади - 60 000 т прийом / відвантаження 5000 т / добу
  Сушарки: ДСП - 32x5 шт - 150 т / год. ЖД транспорт:
  Очисне обладнання - 200 т / год. ст. САРАТА (403801)
  Підйомник для розвантаження - 7 шт, прийом до 30 вагонів / добу,
  вантажопідйомність від 30 до 80 т відвантаження до 54 вагонів / 1.5 добу

(048) 785 13 13

Заявка на перевезення