Залізничні перевезення

railwaywagonОдним з ключових напрямків діяльності компанії ТОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК» є експедирування зернових, зернобобових, олійних культур, а також продуктів їх переробки залізничним транспортом по території України і країнам СНД.

Компанія ТОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК» забезпечує обслуговування на найвищому рівні, завжди дбаючи про якість послуг, що надаються.

Фахівці ТОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК» чітко проаналізують умови перевезення вантажів, запропонують найповніший набір послуг і нададуть калькуляцію витрат. Завдяки цьому, залізничні перевезення з нашою компанією завжди надійні, зручні і в строк.

Наявність парку власних хопер - зерновозів, дозволяє нам забезпечувати своєчасність відправки вантажів, а також дає нам можливість здійснювати гнучку політику ціноутворення.

Для перевезення зернових та продуктів їх переробки, компанія має в своєму розпорядженні хопер - зерновозами в кількості 600 одиниць, вантажопідйомністю 65-70 тонн, корисний об'єм кузова 93-94 м. Куб. і 110 м. куб. з нижньою ручної гравітаційної розвантаженням і верхнім завантаженням, з можливістю приймання вагонів на всіх пунктах навантаження і вивантаження даних вантажів.

Також ТОВ «РАЙДО ТРАНС ЛОГІСТІК» забезпечить надання інформації по стеженню за вантажем в процесі надання послуг на всьому шляху проходження.

Нашими пріоритетами є надання гнучких договірних тарифів, індивідуальний підхід до кожного клієнта, якісне обслуговування і задоволення поточних і майбутніх вимоги в сфері логістики.

(048) 785 13 13

Заявка на перевезення