Автомобільні перевезення

Автомобильные перевозкиТОВ «Райдо Транс Логістік» запрошує Вас скористатися послугами нашого логістичного комплексу. Автомобільні перевезення експортних та імпортних вантажів здійснюються як за допомогою особистого автомобільного транспорту, так і за допомогою надійних регіональних перевізників. Це дозволяє здійснювати доставку практично будь-якого вантажу за прийнятними розцінками і з мінімальним терміном доставки.

Ми надаємо транспортно-експедиторські послуги на території морських портів України, міст і областей. Маємо можливість запропонувати найбільш оптимальні рішення з перевезення вантажів і забезпечення стабільності і якості виконання взятих на себе зобов'язань.

Основний критерій нашого логістичного комплексу - це автомобільні вантажні перевезення, як по території порту, так і доставка вантажу на невелику відстань від портової інфраструктури. Прозора оплата, виключно безготівкова з ПДВ, повністю систематизований процес, висока якість послуг, що надаються.

Для виконання замовлень наших клієнтів ми використовуємо автомобілі європейського стандарту (DAF, VOLVO, SCANIA, MAN та ін.) Повна маса яких не перевищує 40 тонн.

Дуже важливо вибрати надійну компанію, яка здатна швидко і якісно організувати весь процес, має досвід роботи на всіх терміналах порту, володіє великою договірною базою з усіма морськими лініями і органами контролю та сертифікації регіону, які можуть брати участь в процесі внутрішнього портового експедирування вантажу.

(048) 785 13 13

Заявка на перевезення